Trzy dni bez portu lotniczego w Dusseldorfie

RyanairRyanair to jedna z najpopularniejszych tanich linii lotniczych na naszym kontynencie. Szczególnie dużo zwolenników ma w Polsce, od czasu gdy irlandzki przewoźnik z Wrocławia uczynił stolicę taniego latania. Ryanair jest także znany na innych europejskich lotniskach. Warto latać Ryanairem tylko z bagażem podręcznym, który jest w cenie biletu lotniczego. Ryanair korzysta z mniejszych lotnisk, dzięki czemu może oferować w tak niskich cenach bilety lotnicze.

Ryanair zawiesza loty na trzy dni

W listopadzie przez kilka dni port lotniczy w Dusseldorfie będzie wyłączony z ruchu, przez co także irlandzka linia lotnicza rezygnuje z lotów. Zmiany następują przez remont terminala. Przewoźnik poinformował o tym pasażerom drogą emaliową. Z pewnością klienci będą mogli polecieć do Dusseldorfu w innym terminie, bądź otrzymać zwrot kosztów za bilety lotnicze. Lotnisko w Dusseldorfie zlokalizowane jest około ośmiu kilometrów od centrum miasta. W samym centrum portu lotniczego znajduje się słynny hotel Sheraton. Blisko obiektu znajdują się także inne znane hotele. Do lotniska możemy dojechać różnymi środkami komunikacji. Na obiekcie możemy skorzystać z wielu usług.

Nowy kierunek

Ryanair wciąż rozszerza swoją siatkę połączeń. Od końca sierpnia z portu lotniczego w Gdańsku możemy polecieć do Manchesteru. Otwarcie nowej trasy zostanie przypieczętowane sprzedażą ponad 100 tysięcy biletów lotniczych w cenie jednej złotówki. W sumie podczas sezonu zimowego zostanie aktywowanych aż dziewięć tras. Bilety lotnicze do Manchesteru można kupić z czterech portów lotniczych: Rzeszowa, Katowic, Warszawy, a teraz także Z Gdańska. Ryanair bardzo dba o swoją promocję. W lato rozdał wiele biletów lotniczych z lotniska w Modlinie. Podobną strategię obrał wizz air. Dzięki temu port lotniczy w Modlinie może poszczycić się wieloma wspaniałymi kierunkami. Modlin pomaga także rozładować ruch pasażerski na Okęciu. Nowy sezon zimowy przyniesie nowe pomysły i rozwiązania. Ryanair zapowiada wiele nowych połączeń w bardzo korzystnych cenach.

Social

Wiadomości

Kłopoty samolotu Ryanair nad Niemcami
Z powodu problemów technicznych musiał zawrócić w czwartek po południu na lotnisko Frankfurt-Hahn samolot irlandzkich linii Ryanair - poinformował dziennik "Pforzheimer Zeitung".

Ryanair - Nie narażamy pasażerów
Hiszpanii, działali całkowicie prawidłowo. Nie narażamy pasażerów na niebezpieczeństwo - tłumaczy wiceprezes Ryanaira.

Ryanair kontra Wizz Air – kto będzie tańszy?
Ryanair obwieszcza, że już niebawem skończą się bilety lotnicze za grosze. Tanie loty będą oferowane teraz tylko w styczniu i lutym.

Ryanair zwiększa liczbę lotów
W przyszłym roku linia lotnicza Ryanair chce przewieźć na trasach z i do Polski 6 mln pasażerów, wobec 5,2-5,3 mln osób w 2012 r. W ciągu najbliższych dwóch lat zamierza otworzyć w Polsce swoje kolejne bazy - podał we wtorek wiceprezes linii Michael Cawle