Nowe połączenia z portu lotniczego we Wrocławiu.

Wrocław zawsze funkcjonował jako nieduży, regionalny port lotniczy. Jednak od czasu, kiedy Ryanair stworzył z tego lotniska swoją bazę Wrocław stał się bardzo popularny, a nawet został orzeknięty stolicą taniego latania. Z Wrocławia rusza w kwietniu wiele nowych połączeń, szczególnie z Toskanią. Ryanair lata bardzo często do Wenecji i Pizy. Oczywiście zwiedzenia Włoch nie trzeba nikomu reklamować, gdyż jest to jeden z popularniejszych regionów turystycznych naszego kraju.

ryanair eurolot

Wenecja- miasto na wodzie zachwyca nie tylko Europejczyków. Najbardziej znane są tutaj podróże gondolami między wodnymi kanałami miasta. Wenecja słynie z obszernego Placu świętego Marka wraz z Katedrą. Drugie miasto do którego lata Ryanair- Piza słynie z kolei z wież najbardziej przekrzywionej na naszym kontynencie. Krzywa wieża w Pizie była już w takim kącie nachylenia że zagrażała turystom, jednak obecnie została wzmocniona i nadal można ją podziwiać.

Nie tylko Ryanair wzmacnia Wrocław. Już niebawem ruszą nowe rejsy z portu lotniczego Wrocław- Starachowice do Lwowa, jednego z najbardziej rozwiniętych miast Ukrainy a także głównego ośrodka naukowego i kulturowego. Eurolot otwiera tę trasę głównie w związku z Euro, jednak możliwe że zostanie ona kontynuowana jeszcze po mistrzostwach. Podobnie jak połączenie z Popradem. Poprad to główny zimowy kurort i wielki ośrodek narciarski. Połączenie z Popradem miało być otwarte tylko na sezon zimowy i było atrakcyjna alternatywą dla drogich Alp szwajcarskich,. Jednak Poprad to nie tylko tory saneczkowe i skocznie ale także mnóstwo innych ciekawych miejsc, które zostały docenione przez turystów. Dlatego to połączenie na stałe zostało wpisane w siatkę Eurolotu.

Eurolot wzmacnia także trasy krajowe. Obecnie czekają także na nowe, kanadyjskie samoloty, które mają wzmocnić Lot. Eurolot znacznie także obniża ceny a bilety lotnicze można kupić już u tego przewoźnika za niecałe 100 złotych. W planach przewoźnik ma połączenie Gdańska z Arthus.

ryanair eurolot

Social

Wiadomości

Kłopoty samolotu Ryanair nad Niemcami
Z powodu problemów technicznych musiał zawrócić w czwartek po południu na lotnisko Frankfurt-Hahn samolot irlandzkich linii Ryanair - poinformował dziennik "Pforzheimer Zeitung".

Ryanair - Nie narażamy pasażerów
Hiszpanii, działali całkowicie prawidłowo. Nie narażamy pasażerów na niebezpieczeństwo - tłumaczy wiceprezes Ryanaira.

Ryanair kontra Wizz Air – kto będzie tańszy?
Ryanair obwieszcza, że już niebawem skończą się bilety lotnicze za grosze. Tanie loty będą oferowane teraz tylko w styczniu i lutym.

Ryanair zwiększa liczbę lotów
W przyszłym roku linia lotnicza Ryanair chce przewieźć na trasach z i do Polski 6 mln pasażerów, wobec 5,2-5,3 mln osób w 2012 r. W ciągu najbliższych dwóch lat zamierza otworzyć w Polsce swoje kolejne bazy - podał we wtorek wiceprezes linii Michael Cawle